Alena Štiková

Kosmetické služby

Speciální kosmetické ošetření kosmetikou Wellu Larens

vhodné pro ženy i muže

revoluce bez skalpelu

  • s použitím živých rybích peptidů, kolagenu a bílkovin, kys. hyaluronové atd., a ostatních přírodních rostlinných látek, blahodárných pro naší pleť
  • Záleží nám na kvalitě a Vaší spokojenosti, při kosmetickém ošetření používáme kosmeceutika společnosti WellU LARENS, které obsahují tzv. živé rybí peptidy, bílkoviny a kolageny, a dále používáme rostlinnou kosmetiku německé firmy Chris Farrell.
  • Moderní věda považuje tyto látky v kosmetice za opravdovou revoluci bez skalpelu.

Kosmetické ošetření si vždy dohodněte předem na telefonu 724 318 818, nebo e-mailu:

obchod@alena stikova.cz

Pokud Vám nebudeme zvedat telefon, omlouváme se, věnujeme se právě jiným klientkám, ale v nejbližší možné chvíli Vám zavoláme zpět. Pokud voláte ze skrytého čísla, nebo pevné linky, zašlete nám SMS s tel. číslem vlastního mobilního telefonu, případně i jméno. Děkujeme za pochopení.

PŘEHLED KOSMETICKÝCH OŠETŘENÍ

Relaxační terapie 10 minut ke kosmetickému ošetření je účtována částkou 100,- Kč, původní cena je 150,- Kč

Novinka jaro 2018!!!

Manuální lifting obličeje – 60 minut masáže obličeje a krku proti vráskám se 100% arganovým olejem, v těchto variantách:

1) Základní facelift – cca 60 minut, cena 700,- Kč

Odlíčení, manuální facelift masáž cca 50 minut, závěrečný hydratační krém, oční sérum s hadím jedem. Před tímto ošetřením doporučujeme doma použít čistící masku, kterou zakoupíte i v salonu za 350,- Kč.

2) střední facelift – cca 90 minut, cena 900,- Kč

Odlíčení, čistící enzymatická maska, manuální facelift masáž cca 60 minut, liftingová maska, závěrečný hydratační krém, oční sérum s hadím jedem.

3) Velký relax facelift – cca 120 minut, cena 1.200,- Kč

10 minut relaxační terapie na křesle, odlíčení, čistící enzymatická maska, čištění obličeje ultrazvukovou špachtlí, manuální facelift masáž cca 60 minut, liftingová maska se zábalem, závěrečný hydratační krém, oční sérum s hadím jedem.

4) Luxusní relax facelift – cca 120 minut, cena 1.300,- Kč

10 minut relaxační terapie na křesle, odlíčení, čistící enzymatická maska, čištění obličeje ultrazvukovou špachtlí, manuální facelift masáž cca 60 minut, vyživující alginátová slupovací maska proti vráskám, závěrečný hydratační krém, oční sérum s hadím jedem.

5) Balíček 5x Základní facelift – 5 x cca 60 minut, (5 x Základní facelift) cena 3.000,- Kč. Pro trvalejší efekt vyhlazení vrásek je doporučeno podstoupit facelift masáž minimálně 5x po sobě v rozmezí 7 až 14 dnů.

Před tímto ošetřením doporučujeme doma použít čistící masku, kterou zakoupíte i v salonu za 350,- Kč.

6) Malý facelift – cca 60 minut, cena 600,- Kč

Odlíčení, čistící enzymatická maska, manuální facelift masáž cca 30 minut zaměřená na spodní nebo horní část obličeje – dle potřeby klientky, liftingová maska, závěrečný hydratační krém, oční sérum s hadím jedem.

Základní kosmetické ošetření obličeje – cena 400,- Kč, cca 60 min., jedná se o první ošetření klientky na zkoušku, zda jí bude kosmetika, prostředí i kosmetička vyhovovat.

Odlíčení, úprava obočí, odstranění nežádoucích chloupků, lehký AHA peeling, čištění ultrazvukovou špachtlí, biopeptidové sérum, kolagenová maska, masáž obličeje 10 min, závěrečný krém.

Základní ošetření podpoří vyhlazení vrásek a má blahodárný vliv na hydrataci pokožky a její zpevnění.

Základní kosmetické ošetření obličeje, krku a dekoltu – cena 500,- Kč, cca 75 min.

Odlíčení, úprava obočí, odstranění nežádoucích chloupků, lehký AHA peeling, čištění ultrazvukovou špachtlí, biopeptidové sérum, kolagenová maska, masáž obličeje, krku a dekoltu cca 15 min, závěrečná maska s jasmínovým čajem, závěrečný krém.

Základní ošetření je určeno pro vyhlazení vrásek a posílení pleti. Má také blahodárný vliv na narušenou pokožku – akné, dermatitida, kuperoza, rosacea, jizvy.

Hydratační ošetření – cena 650,- Kč, cca 90 min.

Odlíčení, úprava obočí, odstranění nežádoucích chloupků, lehký AHA peeling, čištění ultrazvukovou špachtlí, hydratační sérum z rybích bílkovin, kolagenová maska, masáž obličeje, krku a dekoltu cca 20 min, závěrečná maska s jasmínovým čajem, závěrečný krém.

Hydratační ošetření s komplexem přírodních peptidů vytváří na pokožce film, který zabraňuje ztrátě vlhkosti a dodatečně stimuluje přirozenou regeneraci buněk, zjemňuje rýhy, vrásky a zpomaluje tvorbu nových. Dokonale hydratuje a ošetřuje pleť.

Liftingové ošetření – cena 800,- Kč, cca 120 min.

Odlíčení, úprava obočí, odstranění nežádoucích chloupků, lehký AHA peeling, čištění ultrazvukovou špachtlí, hydratační sérum z rybích bílkovin, kolagenová maska, liftingová maska se zábalem, masáž obličeje, krku a dekoltu cca 30 min, závěrečná maska s jasmínovým čajem, závěrečný krém.

Efekt omlazení pleti je doplněn přítomností kolagenu, který podporuje vyhlazení vrásek a zabraňuje vzniku nových. Má blahodárný vliv na hydrataci pokožky, její pevnost a odolnost před nepříznivými vlivy větru, extrémních teplot a volných radikálů.

Liftingové ošetření s alginátovou maskou – cena 900,- Kč, cca 120 min.

Odlíčení, úprava obočí, odstranění nežádoucích chloupků, lehký AHA peeling, čištění ultrazvukovou špachtlí, hydratační sérum z rybích bílkovin, kolagenová maska, liftingová maska, masáž obličeje, krku a dekoltu cca 15 min, Alginátová liftingová maska, závěrečný krém.

Efekt omlazení pleti je posílen ještě kyselinou alginátovou, Maska dokonale vyživuje pleť, udržuje optimální hladinu hydratace, pokožka okamžitě nabývá rovnováhu, stává se pružnou, hladkou a zářivou. Maska dokonale vyživuje pleť, udržuje optimální hladinu hydratace, pokožka okamžitě nabývá rovnováhu, stává se pružnou, hladkou a zářivou. která podporuje vyhlazení vrásek a zabraňuje vzniku nových. Má blahodárný vliv na hydrataci pokožky, její pevnost a odolnost před nepříznivými vlivy větru, extrémních teplot a volných radikálů.

Základní ošetření aknózní pleti – cena 500,- Kč za cca 75 minut, cena 600,- Kč za cca 90 minut

Odlíčení, čistící maska s rostlinnými extrakty, čištění ultrazvukovou špachtlí, mechanické dočištění, biopeptidové sérum, kolagenová maska, zklidňující maska s jasmínovým čajem, závěrečný krém

Přípravky mají schopnost pronikat do hlubokých vrstev pokožky a tam stimulovat regeneraci poškozených struktur, mají intenzívní antibakteriální a protizánětlivé účinky. Ošetření stimuluje obnovu přírodního kolagenu v pokožce, vyživuje ji a snižuje její podráždění, reguluje vylučování kožního mazu, urychluje hojení zánětů a drobných poranění. Ošetření je mimořádně vhodné pro mladou a problematickou pleť.

Pánské kosmetické ošetření obličeje – cena 500,- Kč, cca 60 min.

Očištění pleti, lehký AHA peeling, čištění pleti ultrazvukovou špachtlí, biopeptidové sérum, kolagenová maska, masáž očního okolí 5-10 min, zklidňující maska s jasmínovým čajem, závěrečný krém

Základní ošetření podpoří vyhlazení vrásek a má blahodárný vliv na hydrataci pokožky a její zpevnění.

Chemický peeling – cena 600,- Kč/1 ošetření, cca 45 min. (ošetření na objednávku)

Nejvhodnější je kůra 5 následných ošetření po 14-ti dnech, při zakoupení celé kůry cena 2.500,- Kč

Dokonale zlepšuje stav pokožky a odstraňuje její nedostatky. Důkladně odstraňuje odumřelé buňky, a tak připravuje cestu výživným látkám do hlubokých vrstev. Představuje víceúčelový přípravek na akné, regeneruje pokožku, navrací jí mladý, zářivý a zdravý vzhled a bojuje proti stárnutí.

Přístrojový FACE LIFT obličeje – cena 500,- Kč/1 ošetření, cca 60 min. 1x týdně (ošetření na objednávku)

Nejvhodnější je kůra 5 následných ošetření 1x týdně, při zakoupení celé kůry cena 2.200,- Kč.

Přístroj Lift Plus 60používá pokročilou EMS technologii (elektro svalovou stimulaci). Impulsy dělají veškerou těžkou práci za vás, jemně vypínají a zpevňují obličejové svaly, osvěžují pokožku. Zvyšují místní prokrvení, čímž dochází k lepšímu okysličení kožních buněk a dochází k rychlejšímu odvádění toxinů. Navíc urychlují lymfatické odvodnění.

Omlazení očního okolí – cena 300- Kč, cca 30 min.

Kombinace Kryoterapie (terapie chladem) a Thermoterapie (terapie teplem) zajišťuje nejvyšší péči o Vaše očního okolí. Aktivní ohřívání pomáhá absorpci speciálně vyvinutého očního séra do dermální vrstvy kůže. Při chlazení dochází ke zklidnění pokožky a k uzamčení aktivní složky v pokožce.

Barvení řas a obočí – jako součást kosmetického ošetření je cena á 20,- Kč, samostatně á 50,- Kč, cca 25 minut. Německé barvy Binacil: černá, černo-modrá, šedá, světlá hnědá, přírodní hnědá, tmavě hnědá

 

Neinvazivní mezoterapie kosmetikou Larens (ošetření na objednávku)

pomocí elektrického mikro pera dochází k zapracování aktivních látek, nedochází k porušení integrity kůže

Obličej: 1.300 Kč

Krk: 400 Kč

Dekolt: 1.300 Kč

 

Těšíme se na Vaši návštěvu v KOSMETICKÉM A ŠKOLÍCÍM CENTRU:

KOLAGEN centrum, Sokolovská 106/42, 186 00 Praha – Karlín (Florenc)

e-mail: obchod@alenastikova.cz

tel. mob. 724 318 818