Alena Štiková

Kosmetické služby

Speciální kosmetické ošetření kosmetikou Wellu Larens

vhodné pro ženy i muže

revoluce bez skalpelu

  • s použitím živých rybích peptidů, kolagenu a bílkovin, kys. hyaluronové atd., a ostatních přírodních rostlinných látek, blahodárných pro naší pleť
  • Záleží nám na kvalitě a Vaší spokojenosti při kosmetickém ošetření používáme kosmeceutika společnosti WellU LARENS, které obsahují tzv. živé rybí peptidy, bílkoviny a kolageny, a dále používáme rostlinnou kosmetiku německé firmy Chris Farrell.
  • Moderní věda považuje tyto látky v kosmetice za opravdovou revoluci bez skalpelu.

Kosmetické ošetření si vždy dohodněte předem na telefonu 724 318 818, nebo e-mailu: obchod@alena stikova.cz

Pokud Vám nebudeme zvedat telefon, omlouváme se, věnujeme se právě jiným klientkám, ale v nejbližší možné chvíli Vám zavoláme zpět. Pokud voláte ze skrytého čísla, nebo pevné linky, zašlete nám SMS s tel. číslem vlastního mobilního telefonu, případně i jméno. Děkujeme za pochopení.

PŘEHLED KOSMETICKÝCH OŠETŘENÍ

Relaxační terapie 10 minut ke kosmetickému ošetření je účtována částkou 100,- Kč, původní cena je 150,- Kč

Základní kosmetické ošetření obličeje – cena 400,- Kč, cca 60 min., jedná se o první ošetření klientky na zkoušku, zda jí bude kosmetika, prostředí i kosmetička vyhovovat.

Odlíčení, úprava obočí, odstranění nežádoucích chloupků, lehký AHA peeling, čištění ultrazvukovou špachtlí, biopeptidové sérum, kolagenová maska, masáž obličeje 10 min, závěrečný krém.

Základní ošetření podpoří vyhlazení vrásek a má blahodárný vliv na hydrataci pokožky a její zpevnění.

Základní kosmetické ošetření obličeje, krku a dekoltu – cena 500,- Kč, cca 75 min.

Odlíčení, úprava obočí, odstranění nežádoucích chloupků, lehký AHA peeling, čištění ultrazvukovou špachtlí, biopeptidové sérum, kolagenová maska, masáž obličeje, krku a dekoltu cca 15 min, závěrečná maska s jasmínovým čajem, závěrečný krém.

Základní ošetření je určeno pro vyhlazení vrásek a posílení pleti. Má také blahodárný vliv na narušenou pokožku – akné, dermatitida, kuperoza, rosacea, jizvy.

Hydratační ošetření – cena 650,- Kč, cca 90 min.

Odlíčení, úprava obočí, odstranění nežádoucích chloupků, lehký AHA peeling, čištění ultrazvukovou špachtlí, hydratační sérum z rybích bílkovin, kolagenová maska, masáž obličeje, krku a dekoltu cca 20 min, závěrečná maska s jasmínovým čajem, závěrečný krém.

Hydratační ošetření s komplexem přírodních peptidů vytváří na pokožce film, který zabraňuje ztrátě vlhkosti a dodatečně stimuluje přirozenou regeneraci buněk, zjemňuje rýhy, vrásky a zpomaluje tvorbu nových. Dokonale hydratuje a ošetřuje pleť.

Liftingové ošetření – cena 800,- Kč, cca 120 min.

Odlíčení, úprava obočí, odstranění nežádoucích chloupků, lehký AHA peeling, čištění ultrazvukovou špachtlí, hydratační sérum z rybích bílkovin, kolagenová maska, liftingová maska se zábalem, masáž obličeje, krku a dekoltu cca 30 min, závěrečná maska s jasmínovým čajem, závěrečný krém.

Efekt omlazení pleti je doplněn přítomností kolagenu, který podporuje vyhlazení vrásek a zabraňuje vzniku nových. Má blahodárný vliv na hydrataci pokožky, její pevnost a odolnost před nepříznivými vlivy větru, extrémních teplot a volných radikálů.

Liftingové ošetření s alginátovou maskou – cena< 900,- Kč, cca 120 min.

Odlíčení, úprava obočí, odstranění nežádoucích chloupků, lehký AHA peeling, čištění ultrazvukovou špachtlí, hydratační sérum z rybích bílkovin, kolagenová maska, liftingová maska, masáž obličeje, krku a dekoltu cca 15 min, Alginátová liftingová maska, závěrečný krém.

Efekt omlazení pleti je posílen ještě kyselinou alginátovou, která podporuje vyhlazení vrásek a zabraňuje vzniku nových. Má blahodárný vliv na hydrataci pokožky, její pevnost a odolnost před nepříznivými vlivy větru, extrémních teplot a volných radikálů.

Základní ošetření aknózní pleti – cena 500,- Kč za cca 75 minut, cena 600,- Kč za cca 90 minut

Odlíčení, čistící maska s rostlinnými extrakty, čištění ultrazvukovou špachtlí, mechanické dočištění, biopeptidové sérum, kolagenová maska, zklidňující maska s jasmínovým čajem, závěrečný krém

Přípravky mají schopnost pronikat do hlubokých vrstev pokožky a tam stimulovat regeneraci poškozených struktur, mají intenzívní antibakteriální a protizánětlivé účinky. Ošetření stimuluje obnovu přírodního kolagenu v pokožce, vyživuje ji a snižuje její podráždění, reguluje vylučování kožního mazu, urychluje hojení zánětů a drobných poranění. Ošetření je mimořádně vhodné pro mladou a problematickou pleť.

Pánské kosmetické ošetření obličeje – cena 500,- Kč, cca 60 min.

Očištění pleti, lehký AHA peeling, čištění pleti ultrazvukovou špachtlí, biopeptidové sérum, kolagenová maska, masáž očního okolí 5-10 min, zklidňující maska s jasmínovým čajem, závěrečný krém

Základní ošetření podpoří vyhlazení vrásek a má blahodárný vliv na hydrataci pokožky a její zpevnění.

Chemický peeling – cena 600,- Kč/1 ošetření, cca 45 min. (ošetření na objednávku)

Nejvhodnější je kůra 5 následných ošetření po 14-ti dnech, při zakoupení celé kůry cena 2.800,- Kč

Dokonale zlepšuje stav pokožky a odstraňuje její nedostatky. Důkladně odstraňuje odumřelé buňky, a tak připravuje cestu výživným látkám do hlubokých vrstev. Představuje víceúčelový přípravek na akné, regeneruje pokožku, navrací jí mladý, zářivý a zdravý vzhled a bojuje proti stárnutí.

Přístrojový FACE LIFT obličeje – cena 500,- Kč/1 ošetření, cca 60 min. 1x týdně (ošetření na objednávku)

Nejvhodnější je kůra 5 následných ošetření 1x týdně, při zakoupení celé kůry cena 2.200,- Kč.

Přístroj Lift Plus 60 používá pokročilou EMS technologii (elektro svalovou stimulaci). Impulsy dělají veškerou těžkou práci za vás, jemně vypínají a zpevňují obličejové svaly, osvěžují pokožku. Zvyšují místní prokrvení, čímž dochází k lepšímu okysličení kožních buněk a dochází k rychlejšímu odvádění toxinů. Navíc urychlují lymfatické odvodnění.

Omlazení očního okolí – cena 300- Kč, cca 30 min.

Kombinace Kryoterapie (terapie chladem) a Thermoterapie (terapie teplem) zajišťuje nejvyšší péči o Vaše očního okolí. Aktivní ohřívání pomáhá absorpci speciálně vyvinutého očního séra do dermální vrstvy kůže. Při chlazení dochází ke zklidnění pokožky a k uzamčení aktivní složky v pokožce.

Trvalá na řasy + barvení řas – cena 450,- Kč, cca 60 min.

Přirozené formování řas bez kleštiček na řasy, otevření a rozzáření očí, účinek vydrží 6-8 týdnů

Přípravky od německé společnosti Wimpernwelle

Barvení řas a obočí – jako součást kosmetického ošetření je cena á 20,- Kč, samostatně á 50,- Kč, cca 25 minut. Německé barvy Binacil: černá, černo-modrá, šedá, světlá hnědá, přírodní hnědá, tmavě hnědá

Neinvazivní mezoterapie kosmetikou Larens (ošetření na objednávku)

pomocí elektrického mikro pera dochází k zapracování aktivních látek, nedochází k porušení integrity kůže

Obličej: 1.300 Kč
Krk: 400 Kč
Dekolt: 1.300 Kč

Těšíme se na Vaši návštěvu v KOSMETICKÉM A ŠKOLÍCÍM CENTRU:

KOLAGEN centrum, Sokolovská 106/42, 186 00  Praha – Karlín (Florenc)

e-mail: obchod@alenastikova.cz

tel. mob. 724 318 818

Kosmetické služby v našem eshopu