Další lednová novinka – Revoluční oční krém s hadím jedem SYN-AKE LARENS 15 ML proti vráskám

Milé dámy, v lednu nám Larens přinesl ještě jednu novinku – i když ne tak úplně, protože mnohé jste již vyzkoušely úžasné oční sérum SYN-AKE, jen bylo trochu nešťastné balení v tubičce a špatně se dostávalo ke konci ven. Z toho důvodu bylo také navýšeno množství z 15 ml na 30 ml a ponechána původní cena. Teď máme konečně vylepšenou verzi v nádherném luxusním balení, který si tento úžasný přípravek jistě zaslouží – je to pumpička, která se podobá tužce a nádherně se aplikuje. Tentokrát se ale nejedná o krémovou konzistenci, ale je to průhledný gel. Představuji Vám naše nové oční sérum:

SYN-AKE SERUM +

Hlavní aktivní látka je syntetický neuropeptid, který napodobuje působení toxinu obsaženému v hadím jedu a připomíná tak účinky botulotoxinu – dává botoxový efekt. Dává znatelný účinek vyhlazení kůže, brání vzniku nových a prohlubování už existujících vrásek. Podle výsledků testů: 52% testujících zaznamenalo redukci vrásek, měřitelný efekt vyhlazení byl patrný u 80% testujících a měřitelné zmenšení vrásek bylo u 73% testujících již po 1 měsíci pravidelného používání SYN-AKE. Toto sérum představuje bezpečnou a účinnou alternativu za botox. Používání je bezbolestné, poskytuje rychlý, dlouhodobý, plně vratný efekt. Je netoxický a může se používat nepřetržitě.  SYN AKE SERUM + obsahuje vysokou, až 4% koncentraci látky SYN-AKE, čímž se stává jedinečným a výjimečné cenným přípravkem na trhu. Jeho další účinek je viditelná redukce kruhů pod očima a otoků očního okolí. Množství je 15 ml a cena 822,- Kč.

Pokud byste o SYN AKE SERUM + měly zájem, můžete ho koupit přímo u mě ve studiu: KOLAGEN centrum – Florenc, nebo na e-shopu zde.