Proč používám kosmetiku Wellu Larens

V časopise Eva jsem se kdysi dočetla, že by každá žena měla chodit na kosmetiku pravidelně každý měsíc od svých 25 let a já se tím celý život řídím, dokonce jsem o tom přesvědčila spoustu svých kamarádek a kolegyň. Tvrdila jsem vždy, že kosmetiku má každá žena za odměnu a také jsem si jí vždy tak užívala. Má pleť nikdy nebyla ideální a já jsem se celý život řídila radami různých kosmetiček, používala jsem nejrůznější přípravky a až dnes vím, kolik chyb jsem sama se sebou udělala a proč se mi to či ono dělo. Svým klientkám se proto dnes snažím vysvětlit a doporučit, jak by o svou pleť měly co nejlépe pečovat, snažím se jim dát i takové rady, které jsem já nikdy neznala a vím je až nyní, aby neopakovaly mé chyby. Sama si dodnes kosmetické ošetření užívám a vždy se na něj těším, a o toto mi jde i u mých klientek. Vím, kolik starostí dnešní ženy mají, proto se snažím, aby se těšily i ony na „mou péči“ a kosmetiku si užívaly jako „malou dovolenou all inclusive“ , a opravdu mám radost, když se jim po ošetření nechce vstávat a jít opět do toho běžného víru života, a těší se na příště.

V průběhu posledních let jsem se začala i já zabývat myšlenkou na „zdravý způsob života“ a jak vidím, obklopují nás, a dokonce ohrožují nejrůznější škodlivé až jedovaté látky, které v dobré víře jíme, pijeme, dýcháme, nosíme, používáme jako přípravky na hygienu i na pěstění pleti, a to vše dohromady náš organismus neskutečně zamořuje. Když jsem se rozhodla stát kosmetičkou, začala jsem zkoumat různé druhy kosmetiky, abych si pro svou práci, pro sebe a pro klientky vybrala tu nejlepší, která bude zdravá a účinná … a tak jsem se dostala ke švýcarsko – polské kosmetice Wellu Larens, která má kosmetické přípravky jak pro kabinetní použití, tak i pro domácí péči. Wellu Larens vyrábí dokonce i potravinové doplňky se spoustou vitamínů a minerálních látek, ale i přípravky, které podporují metabolismus a hubnutí. Wellu Larens je pro mě naprosto revoluční značka, která se stará o naše zdraví zvenku i zevnitř, protože jenom zdravý organismus může být i zdravý a krásný na povrchu. Vyzkoušela jsem přípravky nejdříve sama na sobě a byla jsem překvapená tou změnou … vytratilo se mé celoživotní akné, pigmentové skvrny, ale i začínající vrásky … ráda jsem na svou pleť sahala a nevěřila, jak je příjemně hladká, pevná, zkrátka mnohem lepší, než bývala. Dnes to již považuji za samozřejmé a neměnila bych svůj Wellu Larens za jinou kosmetiku. To samé chci i pro své klientky, aby zažily tu změnu a jejich pleť byla zdravá, zářivá a aby se cítily příjemně. Proto používám ve svém studiu při kosmetickém ošetření kosmetické přípravky od Wellu Larens.

Kosmetika Wellu Larens je zdravá kosmetika, která neobsahuje žádné parabeny, vazelíny, parafíny ani jiné škodlivé látky z ropy, naopak, je to naprosto revoluční kosmetika s bioaktivním rybím kolagenem, peptidy a bílkovinami. Dnes už vím, že molekuly některých úžasných aktivních látek v kosmetických produktech jsou tak velké, že se nedostanou do hloubky pleti a působí tak jenom na jejím povrchu. To se ale u Wellu Larens neděje, protože díky biopeptidovému komplexu rybích bílkovin a nutrivi vodě, které působí jako nosiče, se dostanou všechny aktivní látky až do spodní vrstvy pokožky a tam začnou okamžitě pracovat. Výrobky Wellu Larens stimulují naše vlastní buňky, kolagenová vlákna, kyselinu hyaluronovou a další k tomu, aby se sami začali přirozeně obnovovat.