Zdravím všechny mé současné i budoucí klientky a klienty, kteří ke mně chodí s AKNÉ

Vám současným děkuji za výdrž, děláte mi radost :o). U některých z Vás se nám po pravidelném čištění podařilo přejít z akné ošetření na normální kosmetické ošetření … a v tom vidím skutečný smysl své práce, mým cílen není Vám ubližovat při čištění, ale pomoci Vám a jsem opravdu moc ráda, že se nám to společně daří… velký díl je totiž na Vás samých – jednak chodíte pravidelně na čištění, změnili jste mnohdy stravovací návyky, změnili jste domácí péči o svou pleť a používáte naše prostředky – dermo-kosmeceutika Wellu Larens. A to jedno s druhým přináší své výsledky.

Akné ošetření probíhá tak, že Vám nejprve pleť očistím od make-upu, líčidel a běžných nečistot antibakteriálním čistícím gelem, poté nanesu změkčovací čistící rostlinou masku pro akné – dle rozsahu akné a necháme ji působit 10-15 minut pod zábalem. Po smytí čistím pleť ultrazvukovou špachtlí a co lze vyčistit, vyčistíme takto, co nejde a je to k čištění, to dočišťuji mechanicky. Fáze čištění bývá pro Vás nejhorší, někdy až bolestivá, ale věřte, že to bez toho nejde – já Vás čistím, nelechtám, za to mě platíte. Poté naneseme peptidové sérum a gelovou kolagenovou masku pro dezinfekci, uzdravení a zatažení pórů a celkovou regeneraci pleti. Závěrem je zklidňující maska, která stahuje, zklidňuje a regeneruje.

Těm, kdo chcete řešit své problémy s akné mohu opravdu doporučit pravidelné čištění pleti jednou měsíčně a změnu kosmetiky. Společně si popovídáme o Vašich stravovacích návycích, o Vaší péči o pleť, mohu Vám doporučit, které přípravky na pleť používat a které ne, a je jenom na Vás, zda něco z toho využijete. Z praxe již vím, že se pleť zlepší – u někoho za pár měsíců, u někoho to trvá déle, to záleží na více faktorech, ale chce to vytrvat a určitě změnu k lepšímu uvidíte.

Těším se na Vás, Vaše Alena Štiková